RKVVGesta.nl

Werven nieuwe leden

2013-01-24

Graag willen wij onze vereniging actiever openstellen voor nieuwe leden. In onze regio zijn veel mensen uit Midden- en Oost Europa werkzaam in de tuinbouw. Een aantal van hen heeft zich inmiddels permanent gevestigd in onze regio. Zij maken deel uit van onze samenleving.

Wij zouden het erg leuk vinden als we deze mensen enthousiast kunnen maken voor voetbal zodat ze vervolgens lid willen worden van onze vereniging. Op korte termijn willen wij gaan onderzoeken wat de mogelijkheden zijn om hen actief te benaderen.


Bestuur RKVV Gesta  Pupil van de week
  Werven nieuwe leden
  Vacature vrijwilliger
  KNVB widgets
  App nu ook voor Android
  AAN - EN AFMELDEN lidmaatschap LET OP gewijzigd
  Afgelastingen
©2007-2017 Alle rechten voorbehouden | v1.1.3