Voorlopige indeling jeugd seizoen 2019-2020.

Het seizoen 2018-2019 zit er weer bijna op.
Maar we hebben nu al de nieuwe indeling gemaakt voor seizoen 2019-2020.

Indeling MO15:

Trainer: TBA

Leider:
Berry Oomen
Joost van der Velden

Spelers:
Davi van Boxel
Jinte den Ouden
Noortje Noten
Sem Gooijers
Noa van Tilburg
Pien Beterams
Sterre Creemers
Nikkie van Boxel
Lieke Vermeeren
Djinn van der Velden
Julie Oomen
Elise Boot
Tessa van Boxel
Marie Koyen
Lorelei Martens
Tess van Beek
Iris Foesenek

Indeling JO19:

Trainer:‚Äč
Dennis Stad
Raymond Aarts

Leider:
Dennis Stad
Raymond Aarts

Spelers:

Seppe Jacobs
Sam Mook
Wout Schrickx
Max Noten
Dominique van der Steenhoven
Jorrit de Jongh
Edith Huijbregts
Femke Aarts
Noah van der Velden
Owen Lichtenberg
Jake Elst
Robin Aarts
Jente van Dun
Seyid Ates
Ivo Schaffels

Indeling JO16:

Trainer:
Ward Jacobs
Boo Moelands
Jeffrey van Aert

Leider:
Pim Jochems
Bjarne van den Wijngaart

Spelers:

Quinten Voeten
Roy Voeten
Jens van Aert
Sam Huijbregts
Jochem Snoeijs
Lars Pijpers
Mike Graumans
Sebastiaan Knuppe
Kevin Adams
Roy van Alphen
Quinten Scheers
Rick Foesenek
Guy van Nieuwaal
Ward Koyen
Youp Jansen

Indeling JO14:

Trainer:
Joey van Alphen
Timo Voeten

Leider:
Joeri Jansen
Frank van Alphen

Spelers:

Boaz den Ouden
Sam Noten
Jens Gooijers
Neika van Nieuwaal
Wessel van Alphen
Roel van Loon
Sara Verkooijen
Sven Adams
Thijs Zwinkels
Jack Leijten
Jort Pijpers
Darius Rosca
Lonne van Boxel
Siem Dieleman

Indeling JO11:

Trainer:
Maikel den Ouden
Remco van Loon

Leider:
Patricia Gooijers

Spelers:

Kamil Paciorek
Luca Iriks
Tobias Ruedisueli
Zong Hao Xie
Max Katzoff
Jop van den Biggelaar
Stijn Gooijers
Nick Adams
Bink den Ouden
Tijn Tempelaars

Indeling JO10:

Trainer:
Ad Rutten

Leider:
Richard Hereijgers
Jeroen Goes

Spelers:

Maud Leijten
Kiki Nooren
Max van Boxel
Gijs van den Biggelaar
Lucas Hereijgers
Pepijn Goes
Ravi van den Berge

Indeling JO9:

Trainer:
Jake Elst
Tijmen Verkooijen

Leider:
TBA

Spelers:

Niels Rovers
Ruben Hereijgers
IJsbrand Martens
Quentin Lamet
Baoija Koelman
Bryan Jankowski
Luca Dielemans
Patrick Rosca

Indeling JO8:

Trainer:
Maijeck Hinc
Eric Knuppe

Leider:
Claudia Oostvogels
Mike Katzoff

Spelers:

Morris Oostvogels
Fleur Cornelissen
Tim Katzoff
Mats Jongenelen
Teun Nooren
Ilana Azouagh
Marnix Knuppe
Lenn Hurkens
Alexander Hinc

Indeling JO7:

Trainer:
Bjarne van den Wijngaart

Leider:
TBA

Spelers:

Thibo Bakker (alleen trainen)
Fien Biggelaar
Laurens Rozenbeek
Cas Segers (alleen trainen)
Share on facebook
Share on twitter